VSEOHW.NET - Vöe, co chcete vždžt o hardware

 
Home > »lŠnky > Zdroj LC Power 550W Green Power
NepÝihlŠöenż nŠvötžvnŪk

Zdroj LC Power 550W Green Power

Zdroj LC Power 550W Green Power

dostal sa n√°m do r√ļk zdroj nechvale zn√°mi z recenzie na www.svethardware.cz

podme sa teda na √≤ho kukn√ļ¬Ě

V tejto recenzii budem p√≠sa¬Ě o zdroji LC6550GP VERZI 2,0. Je to 550W zdroj niŇĺŇ°ej cenovej kateg√≥rie, ktor√Ĺ si m√īŇĺu dovoli¬Ě aj ¬ĺudia s menŇ°√≠m pr√≠jmom. Zdroj je zna√®ky LC Power, moŇĺno menej zn√°ma zna√®ka pre ¬ĺud√≠, √®o maj√ļ na to, aby si zak√ļpili kvalitn√© zdroje, ale pre ¬ĺud√≠, ktor√≠ h¬ĺadaj√ļ nie√®o v niŇĺŇ°ej cenovej kateg√≥rii je tento zdroj √ļplne posta√®uj√ļci a skvele n√°m posl√ļŇĺi aj k viac v√Ĺkonn√Ĺm zostav√°m a tieŇĺ poriadne pretaktovan√Ĺm zostav√°m.

1.√ąas¬Ě ‚Äď Balenie

Zdroj sa dod√°va v tak by som povedal klasickej krabici, s farebnou kombin√°ciou bielo-zelenou. Krabica nieje nejak prepracovan√°, ale sta√®√≠. √ąo ma na nej zaujalo je plastov√© putko vy√®nievaj√ļce z vrchu krabice, √®o podstatne u¬ĺah√®uje nosenie zdroja z obchodu domov bez nutnosti ma¬Ě pri sebe taŇ°ku, alebo ruksak.

fotka krabice

Na krabici je samozreme nap√≠san√Ĺ Maxim√°lny v√Ĺkon, v naŇ°om pr√≠ade 550W. Balenie krabice sa snaŇĺ√≠ pravedepodbne up√ļta¬Ě ve¬ĺkou fotografiou zdroja zo spodnej strany, na ktorej je umiestnen√Ĺ ventilator s priemerom 14cm. TaktieŇĺ je tam zmienka, Ňĺe pri zapnutom √ļspornom reŇĺime v syst√©me Microsoft Windows uŇ°etr√≠ aŇĺ 30 000 Wattov ro√®ne.

detail na obrazky popisane vyssie

Po vybran√≠ zdroja z krabice neuvid√≠te Ňĺiadne bohat√© pr√≠sluŇ°enstvo, ani odn√≠mate¬ĺn√© k√°ble zo zdroja, alebo nap√°jac√≠ k√°bel vyŇ°Ň°ej kvality. Zdroj je zabalen√Ĺ v dvoch [asi mikrot√©nov√Ĺch] f√≥li√°ch. Balenie obsahuje zdroj a nap√°jac√≠ k√°blel.

fotka zdroja, fotka kablu, kablov zo zdroja

2.√ąas¬Ě ‚Äď Zdroj samotn√Ĺ

Zdroj sa Ň°tandartne dod√°va v √®iernej farbe so zlatou mrieŇĺkou ventil√°tora.

fotka ventil√°tora

Zadn√° strana zdroja je mrieŇĺkovan√° s vstupom pre nap√°jac√≠ k√°bel a vyp√≠na√®om zdroja. Zdroj ma odvetr√°vanie vzduchu zabezpe√®en√© √®isto cez zadn√ļ mrieŇĺkovan√ļ stenu ventil√°tora. Na bo√®nej stene sa nach√°dza Ň°t√≠tok s parametrami zdroja. Druh√° strana zdroja je vo¬ĺn√°.

fotka mrieŇĺkovania

Zo zdroja vych√°dzaj√ļ dve vetvy k√°blov. Jedna pre nap√°janie mati√®nej dosky, kde je 20 pinov√Ĺ konektor plus aj 4 pinov√Ĺ konektor a na duhej vetve je pr√≠davn√© nap√°janie do dosky a pr√≠davn√© nap√°janie pre P4. Nap√°janie 20+4 pin pre z√°kladn√© dosky je uŇĺ opatren√© √®iernym flexom.

Zdroj disponuje siedmimi ve¬ĺk√Ĺmi v√Ĺvodmi pre mechaniky, disky at√Į., dvoma mal√Ĺmi pre disketov√© mechaniky a doma serial ata nap√°janiami.

Vetvy pre nap√°janie mechanik diskov.. s√ļ rozdelen√© nasledovne: 1. vetva ‚Äď 3x Molex a 1x FDD 2. vetva ‚Äď 2x serial ata nap√°janie a 1x Molex 3. vetva ‚Äď 3x Molex a 1x FDD K√°ble dosahuj√ļ d√•Ňĺku aŇĺ 95 cm.

Z√°roven by som chcel eŇ°te podakova¬Ě uŇĺ√≠vatelovi www.pretaktovanie.sk menom Leachim za spolupr√°cu na tomto √®l√°nku takŇĺe sa nezlaknite ak tak√ļ ist√ļ alebo mierne pozmenen√ļ recenziu n√°jdete aj inde.

Sponzor èlánku:
Mall - Nakupujte HW a SW v√Ĺhodn√¨ na

© Marek Sz√Ľcs
Datum: 13.12.2006 | OznŠmkujte ŤlŠnek jako ve ökole:
| PrýmžrnŠ znŠmka: 1 | Zobrazeno: 4715x

 

KomentŠÝe k ŤlŠnku

Pro moěnost pÝidŠnŪ komentŠÝe k ŤlŠnku se prosŪm pÝihlaste.

SouvisejŪcŪ ŤlŠnky


Homepage | »lŠnky | Download | SlovnŪk | Podpora | O nŠs | NahlŠsit chybu | ValidnŪ: XHTML & CSS | ōecko - dovolenŠ | Malż princ